Regular payments function is available
Բարեգործական Գումարի հավաքագրման տարաներ
Ինչպե՞ս են աշխատում մեր նվիրատվության տուփերը:
Մեր նվիրատվության տուփերը հեշտացնում են մեր աստվածահաճո գործին նպաստելը։
Ահա թե ինչպես են նրանք աշխատում.
Գտեք ձեր մոտ խոզաբուծական բանկ: Մեր խոզաբուծական բանկերը գտնվում են ողջ Վրաստանում։ Յուրաքանչյուր խոզաբուծարան թափանցիկ է, ունի կնիք, Հիմնադրամի տարբերանշաններ և մանրածախ կամ հասարակական վայրում տեղադրելու պաշտոնական թույլտվություն:
Կատարեք ձեր նվիրատվությունը. Պարզապես դրեք ձեր դրամական նվիրատվությունը մեր ապահով տուփերից մեկում: Ոչ մի գումար շատ փոքր չէ. յուրաքանչյուր նվիրատվություն օգնում է:
Կանոնավոր հավաքում և բաշխում. մեր թիմը պարբերաբար նվիրատվություններ է հավաքում յուրաքանչյուր տուփից: Յուրաքանչյուր լումա ուղղակիորեն ուղղվում է երեխաներին, տարեցներին և կարիքավորներին աջակցող կարևոր ծրագրերի ֆինանսավորմանը:
Թափանցիկություն և ազդեցություն. մենք հավատում ենք ամբողջական թափանցիկությանը: Դուք կարող եք հետևել, թե ինչպես են օգտագործվում ձեր նվիրատվությունները և դրանց ազդեցությունը մեր հատուկ ծրագրի կայքում: