Շնորհակալություն մեր թափուր աշխատատեղի նկատմամբ հետաքրքրության համար։
Աշխատավարձը՝ $2500-ից $5000՝ կախված Ձեր բիզնեսի իմացության որակներից: Ամեն դեպքում, դուք ստիպված կլինեք սովորել: Գումարած բոնուսներ, որոնք հաճախ գերազանցում են ձեր աշխատավարձը, եթե ունեք ստեղծագործական ունակություններ, խոհեմություն և տրամաբանական մտածողություն և գիտեք, թե ինչպես և որտեղ փնտրել տեղեկատվություն ձեր մենեջերի հրահանգների վերաբերյալ:
Մեկամսյա պրակտիկայի ընթացքում աշխատավարձը 2000 լարի է։ Պաշտոնական զբաղվածություն։
Գործատուն աշխատողներին տրամադրում է կորպորատիվ առողջության ապահովագրություն:
Ուղարկեք ձեր ռեզյումեն mydreamwork999@gmail.com հասցեին՝ վերնագրում նշելով «Կառավարիչ»: Դուք պետք է անցնեք թեստ և ձայնագրեք 1 րոպեանոց տեսանյութ։ Պատասխան նամակով հրահանգներ կստանաք: Մաղթում ենք ձեզ հաջողություն:
Լրագրող
Փնտրում ենք լրագրող Չեռնովեցկու բարեգործական հիմնադրամի համար։
Բարձր աշխատավարձ՝ ամսական 4200 լարիից սկսած։ Գումարած բոնուսներ, որոնք հաճախ գերազանցում են աշխատավարձը: Պրակտիկայի ժամանակահատվածի համար (մինչև մեկ ամիս) աշխատավարձը կազմում է 2000 լարի՝ գումարած բոնուսներ հատկապես տաղանդավոր աշխատակիցների համար։
Ձեր հիմնական խնդիրն է գրել հուզիչ կարճ գրառումներ, որոնք հստակ կհաղորդեն կյանքի դժվարին պայմաններում հայտնված մեր հայրենակիցների իրական վիճակը։
Մենք ողջունում ենք այն թեկնածուներին, ովքեր հոգով և մտքով հասկանում են այլոց խնդիրները, իրենց կողմն են գրավում իրենց զրուցակիցներին և, ամենակարևորը, գիտեն հարցազրույցներ վարել և ստեղծագործական հարցեր տալ, որոնք կարող են ստանալ անկեղծ և ճշմարտացի պատասխաններ:
Մասնագիտացված կրթություն չի պահանջվում։ Ձեզ անհրաժեշտ է միայն տրամաբանական և կրեատիվ մտածողություն, Google որոնողական համակարգում ճիշտ հարցեր տալու կարողություն՝ խնդրի էությունը հասկանալու համար։ Իրավիճակը տեսագրելու համար հեռախոսի առկայություն։ Մնացածը մենք ձեզ կսովորեցնենք: