საბანკო ბარათებით გადახდა ხდება ელექტრონული გადახდის სისტემების UFC (www.ufc.ge) და pay.ge – საიტზე. გადამისამართებით. გადახდისა და პირადი ინფორმაციის დაცვა უზრუნველყოფილია SSL პროტოკოლის გამოყენებით კლიენტისგან კონფიდენციალური ინფორმაციის გადაცემას დაცვის უმაღლესი ხარისხის დახურული საბანკო ქსელების საშუალებით.
იმ შემთხვევაში, თუ შემოწირულობა არ გამოიყენება გარკვეული საქველმოქმედო გზით (თანხის შეგროვების დასრულება კონკრეტულ პროექტზე შემოწირულობის მიღების მომენტში) და ქველმოქმედმა წერილობითი სახით არ შეგვატყობინა თავისი სურვილების შესახებ (გადარიცხული თანხის დაბრუნება ან ნებართვა თანხის სხვა ბენეფიციარისთვის გადაცემაზე, რომელსაც იგი საჭიროებს) შემოწირულობა იხარჯება ფონდის წესდებით განსაზღვრული მიზნებისთვის.
მოიცავს ინფორმაციას გადამხდელზე, შემოწირულობის მოცულობაზე და შემოწირულობის დანიშნულებაზე (ბენეფიციარის ან პროექტის დასახელება) .

Refund and Return policy
Payment to the bank cards shall be carried outby redirecting to the web-sites of UFC e-payment systems (www.ufc.ge) and pay.ge. Security of payments and personal information is ensured by using SSL protocol for transfer of confidential information from the client through closed bank networks of supreme security.
Terms and conditions of returning the donations
In case if a donation cannot be used within a certain Charity means (fund-raising for the project has finished by the moment of donation reception), and the Charity Provider fails to notify about his preferences in writing (return of the transferred amount or permit to transfer the amount to another beneficiary in need), such donation shall be spent for the statutory purposes of the Fund.
Information about payment.
Contains information about payer, amount of donations and purpose of donation (beneficiary’s name or project name).